Sledujte nás

Klub reklamných agentúr Slovenska

Klub reklamných agentúr Slovenska združuje najúspešnejšie a najproduktívnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Hlavným poslaním Klubu je zvyšovať úroveň slovenskej reklamy a marketingovej komunikácie tak, aby bola, ako jeho neoddeliteľná súčasť, neustálym prínosom pre trhové hospodárstvo.
0
ROKOV ČINNOSTI
0
ČLENSKÝCH AGENTÚR
0m
GROSS INCOME (2022)

Aktuality

POZNÁME MENÁ NAJEFEKTÍVNEJŠÍCH REKLAMNÝCH PRÁC. EFFIE AWARDS SLOVAKIA 2023 MÁ SVOJICH VÍŤAZOV

V piatok 9. 2. 2024 sa v bratislavskej Mlynici zišlo takmer 400 ľudí z reklamnej branže, aby spoločnej oslávili úspech a...
Čítaj viac

DO FINÁLE EFFIE AWARDS SLOVAKIA 2023 POSTÚPILO 24 SÚŤAŽNÝCH PRÁC

Porota 1. kola rozhodla o shortlistovaných prácach. Z 39 prihlásených prác postúpilo do finále 24 kampaní. Zoznam shortlistov podľa jednotlivých kategórii...
Čítaj viac

Agentúry sa dnes rešpektujú a vedia sa vzájomne oceniť, hovorí prezident KRAS

Reklamnú branžu prepletajú mnohé výzvy. To zároveň vedie k väčšej angažovanosti agentúr k vzájomnej spolupráci, zdieľaniu skúseností a inovovaniu reklamného sveta....
Čítaj viac

Hlavné aktivity

Zlatý klinec

Zlatý klinec je najvýznamnejšou a najprestížnejšou slovenskou kreatívnou súťažou. Prihlásené práce sú hodnotené podľa originality a inovatívnosti nápadu a kvality realizácie. Súťaž vyhlasuje spoločnosť Ad Awards Association, s. r. o., a odbornými garantmi sú KRAS, ADC a mesačník Stratégie.

EFFIE

EFFIE Slovakia je národná súťaž efektivity marketingovej komunikácie. Hodnotia sa v nej výnimočné marketingové myslenie a schopnosť kombinovať viaceré zložky marketingového programu tak, aby sa výrazne prekročili stanovené ciele.

TAAS

Rebríček TOP ADVERTISING AGENCIES SLOVAKIA je periodickým ukazovateľom ekonomickej výkonnosti agentúr, ktoré pôsobia výhradne v oblasti reklamy a marketingovej komunikácie na Slovensku. Agentúry sú zoradené na základe uznávaného parametra – Ich Gross Income.

Férový tender

Férový tender vznikol ako iniciatíva KRAS-u. Určuje kritériá, ktoré by mal tender spĺňať. Je to náročný proces pre všetky strany, zahŕňa desať pravidiel (desatoro), ktoré dávajú tendru zmysel.

Kalendár podujatí

2024

Našimi členmi sú

NECHAJTE NÁM SVOJ EMAIL A MY VÁS BUDEME INFORMOVAŤ AKO PRVÝCH O NAŠICH AKTIVITÁCH, PODUJATIACH A SÚŤAŽIACH