Sledujte nás

Naše aktivity a projekty

Čo robíme

EFFIE

Súťaž, v ktorej sa hodnotí efektivita práce a výnimočné marketingové myslenie, vďaka ktorému práca výrazne prekračuje stanovené ciele.

Zlatý klinec

Najvýznamnejšia a najprestížnejšia slovenská kreatívna súťaž, ktorá hodnotí práce na základe ich originality, inovatívnosti a kvality predvedenia.

Férový Tender

Férový tender ako iniciatíva KRAS-u určuje kritériá, ktoré by mal tender spĺňať.

Reprezentant Cannes

Cannes Lions International Festival of Creativity je jedným z najprestížnejších festivalov v reklamnom a kreatívnom priemysle. Každoročne sa koná v Cannes vo Francúzsku a spája profesionálov z celého sveta, ktorí prezentujú to najlepšie z oblasti reklamy, marketingu a komunikácie. 

Young Lions

Young Lions Slovakia je národným kolom prestížnej medzinárodnej súťaže Young Lions Competition, ktorá je každoročne súčasťou medzinárodného festivalu Cannes Lions. 

TAAS a TOP KRAS

Rebríček TOP ADVERTISING AGENCIES SLOVAKIA je periodickým ukazovateľom ekonomickej výkonnosti zúčastnených agentúr, ktoré pôsobia v oblasti reklamy a marketingovej komunikácie v SR.

Festival kreativity

Festival kreativity trval celé dva dni, ktoré boli plné inšpirácie, workshopov a toho najlepšieho zo sveta marketingu.

Cenník výkonov

Priemerné ceny hodinových sadzieb obvyklých na trhu v SR, garantované KRAS.

 

Raňajky s reklamou

Pravidelný rýchlokurz, na ktorom sa dozviete, čo v reklame ešte “áno” a čo už rozhodne “nie”, aby bola inšpiratívna, funkčná a zároveň zodpovedná a etická.