Sledujte nás

Pre zadávateľov

Vzdelávanie

Raňajky s reklamou

Event Raňajky s reklamou organizujeme niekoľkokrát do roka a svojou uvoľnenou atmosférou sa stali vyhľadávaným vzdelávacím konceptom pre všetkých, ktorí chcú o reklame vedieť o niečo viac ako len bežný konzument.

Agentúra roka

Nahliadnite s nami za oponu úspešnosti agentúr na Slovensku. Súťaž Agentúra roka, vyhlasuje rebríček reklamných agentúr, ktoré si v danom kalendárnom roku počínali najlepšie. Výherná agentúra určuje benchmark na nasledujúce obdobie.

Férový tender

Naša vlastná iniciatíva, vďaka ktorej sme definovali kritériá, ktoré by bezpochyby mal Férový tender spĺňať. Toto desatoro slúži na zabezpečenie jednotných podmienok a minimalizáciu neetických praktík.

Cenníkov výkonov

Neviete presne, aké sú súčasné ceny výkonov v marketingovej a reklamnej brandži. Prinášame vám priemerné ceny hodinových sadzieb najvýznamnejších pozícií na slovenskom trhu. Všetky garantované KRASom.

Rebríčky

2 rebríčky, ktoré sú zaujímavé pre reklamnú a marketingovú obec. TAAS – TOP ADVERTISING AGENCIES SLOVAKIA a TOP KRAS, ktorého vyhotoviteľom je práve KRAS a skladá sa čisto z členských agentúr KRASu.