Sledujte nás

UKÁŽ SVETU SVOJU KREATIVITU A TÝŽDŇOVÝ POBYT V CANNES NA NAJPRESTÍŽNEJŠOM REKLAMNOM FESTIVALE MÔŽE BYŤ TVOJ!

Novinky, Young Lions

Slnko, piesok a oslnivé párty na červenom koberci. Zdolaj súťažný brief a preži najlepšie leto svojho života s Young Lions.

Otvárame slovenské kolo súťaže Young Lions v kategóriách DIGITAL, PRINT, MEDIA, PR a FILM. Registrácia je odštartovaná pre 2-členné tímy, zložené z profesionálov do 31 rokov (narodení 21. júna 1993 a neskôr). 

Hlavnou úlohou prihlásených tímov je zdolať za 24 hodín (v prípade filmu 48 hodín) súťažný brief, ktorého zadanie je zverejnené vždy v deň odštartovania konkrétnej kategórie a v zmysle pravidiel držiteľa licencie – festivalu Cannes Lions. Výstupy súťažných tímov následne hodnotí porota súťaže, ktorá rozhodne o víťazoch a udelení ocenení BRONZ, STRIEBRO, ZLATO.

Víťazné tímy postúpia do medzinárodného kola Young Lions Competitions 2024, kde budú reprezentovať Slovensko v danej kategórií.

Dostanú tak jedinečnú príležitosť zmerať si svoje sily v svetovej konkurencii. Získajú prémiovú skúsenosť z prestížnej súťaže a šancu „vystreliť“ svoju kariéru v reklamnom biznise. A to všetko počas najväčieho reklamného sviatku, 17.-21. júna počas Cannes Lions International Festival of Creativity.

Podmienkou zaradenia práce do hodnotenia je úhrada registračného poplatku vo výške 120 eur za súťažný tím pre každú súťažnú kategóriu.

HARMONOGRAM SÚŤAŽE:

19. februára – 13. marca 2024
>>> registrácie súťažných tímov do súťaže a jej jednotlivých kategórií – registrovať sa do kategórie je možné až do termínu zverejnenia zadania na webstránke podľa oficiálneho timeplanu, t.j. pre poslednú kategóriu až do 13. marca 2024 do 8:59 hod.

4. marca – 13. marca 2024
>>> zverejňovanie zadaní v jednotlivých kategóriách a práca súťažných tímov na zadaniach (termíny zverejnenia zadaní v jednotlivých kategóriách sú uverejnené na podstránke Kategórie)

15. apríla 2024
>>> 1. zasadnutie poroty, zverejnenie shortlistovaných prác a kontaktovanie tímov

19. apríla 2024
>>> verejné prezentácie shortlistovaných prác súťažnými tímami v kategóriách DIGITAL, MARKETERS, MEDIA, PR
>>> 2. zasadnutie poroty, udelenie ocenení BRONZE, SILVER, GOLD v jednotlivých kategóriách a vyhlásenie víťazov Young Lions Slovakia 2024

17. – 21. júna 2024
>>> medzinárodné kolo súťaže Young Lions Competition 2024 a medzinárodný reklamný festival Cannes Lions

Partneri kategórií:
Asociácia mediálnych agentúr (AMA),
BRATISLAVA TOURIST BOARD,
Heineken Slovensko
Slovenská sporiteľňa,
SPP,
Telekom.

Mediálny partner súťaže: Shutterstock

——————————————————————————————————–

Young Lions Slovakia je národným kolom prestížnej medzinárodnej súťaže Young Lions Competitions, ktorá je štandardne súčasťou medzinárodného festivalu Cannes Lions. Víťazstvo v národnom kole súťaže slúži ako nominácia do medzinárodného kola.

Organizátorom súťaže Young Lions Slovakia je spoločnosť Ad Awards Association, s.r.o., ktorá je reprezentantom prestížneho reklamného festivalu Cannes Lions na Slovensku, Klub reklamných agentúr Slovenska, ADC Slovakia a odborný mesačník Stratégie.

——————————————————————————————————–

Ad Awards Association, s.r.o., Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava
Kontakt: Silvia Cyprichová, silvia.cyprichova@kras.sk, 0907 025 752

Podobné príspevky