Sledujte nás

Súťaž EFFIE Awards Slovakia otvorila registráciu.

EFFIE, Novinky

Klub reklamných agentúr Slovenska spustil registráciu pre národnú súťaž efektivity v marketingovej komunikácii EFFIE Awards Slovakia 2019.  Agentúry môžu svoje práce prihlasovať na stránke http://www.effie.sk/prihlaska/ do 9. októbra 2019 v prípade skorej uzávierky,  druhej uzávierky do 16. októbra 2019,  alebo až do 23. októbra 2019, na kedy je stanovený finálny deadline.

 

Od toho, či agentúra prácu prihlási v skorej uzávierke alebo vo finálnej, závisí aj výška poplatku za prihlásenú prácu. Agentúry, ktoré prihlasujú prácu do súťaže historicky po prvý raz, majú znížený poplatok o 50%.  Prihlásiť sa môžu nielen reklamné agentúry, ale aj agentúry, ktoré pôsobia v oblasti digital, PR, event management či v oblasti mediálnej stratégie.

 

Novinkou je kategória Employer Branding, ktorá vznikla z iniciatívy  portálu Profesia.sk . Je určená pre kampane,  ktoré nepromujú konkrétny produkt alebo službu, ale ich cieľom je zlepšiť reputáciu spoločnosti a zefektívnenie náboru nových zamestnancom, udržanie si existujúcich, alebo promovanie spoločnosti ako atraktívneho zamestnávateľa.

Ak chcete vedieť ako napísať brilantnú prihlášku, ako získať potrebné údaje a ako ich usporiadať tak, aby skutočne podporili efektivitu vašej kampane príďte na workshop, ktorý sa koná 24. septembra v Satori Stage.

 

Prihláškami Vás budú prevádzať Martin Woska z TRIADU,  víťaznej agentúry národných i nadnárodných EFFIE a bývalí porotcovia a autori  najväčšieho počtu víťazných slovenských prihlášok Veronika Romsauerová a Juraj Plánovský z Istropolitana Ogilvy a Vladimír Lefik  z Wiktor Leo Burnett.  

 

Počet miest je limitovaný, registrovať na workshop sa môžete e – mailom na simekova@kras.sk .

 

EFFIE Awards Slovakia 2019 vyvrcholí vyhlasovaním výsledkov v piatok 22. novembra 2019 v priestoroch Mlynice v Bratislave.

Podobné príspevky