Sledujte nás

Ste pripravení na EFFIE AWARDS SLOVAKIA 2022?

EFFIE, Novinky

Je tu opäť príležitosť po najlepších kreatívnych kampaniach ukázať aj najefektívnejšie práce v slovenskej reklame za uplynulý rok.

Do súťaže je možné registrovať reklamné kampane, ktorá prebiehali od 1. septembra 2021 do 31. októbra 2022, a to do jednej z PRODUKTOVÝCH (FMCG, Finančné služby, Telekomunikačné služby, Dobročinný marketing, Ostatné) alebo ŠPECIÁLNYCH kategórií (Dávid a Goliáš, Small Budgets, Media Inovations/Events, Digital).

V prípade, že chcete, aby bolo vaša práca ocenená, predveďte svoje výsledky a registrujte  kampaň do 18. novembra 2022 do súťaže. POZOR, tento DDL je jediný a konečný.

O udelení zlatých, strieborných a bronzových ocenení bude rozhodovať viac ako 20 porotcov z reklamných a mediálnych agentúr, ale aj zadávateľov a špecialistov marketingovej komunikácie v dvoch súťažných porotách.

Výsledky a víťazov vyhlási organizátor súťaže, Klub reklamných agentúr Slovenska na evente 12. decembra 2022.

Okrem národného kola je možné súťažiť ďalej vo formátoch: Effie Europe (najefektívnejšie kampane z Európy), Effie Multiregion (kampane, ktoré bežali naprieč najmenej 4 krajinami a 2 regiónmi sveta), Effie Best of the Best (kampane ocenené  zlatou / grand EFFIE z celého sveta).

V uplynulých dňoch sa podarilo uspieť a získať shortlisty v EFFIE Europe slovenským agentúram THIS IS LOCCO a TRIAD s prácami Bejby Blue (Tatra banka) a Spájame sa pre duševné zdravie (Uniqa). Výsledky budú známe 30. novembra 2022. Bejby Blue sa uchádza zároveň o titul v súťaži Global Best of the Best EFFIE Awards, ktorej výsledky budú známe 6. decembra.

Podobné príspevky