Sledujte nás

Prihlasovanie prác do 20 ročníka súťaže EFFIE Awards Slovakia je spustené. Porotcu môžete nominovať i Vy!

EFFIE, Novinky

Klub reklamných agentúr Slovenska zverejnil prvé termíny pre národnú súťaž efektivity v marketingovej komunikácii EFFIE Awards Slovakia 2018.  Agentúry môžu svoje práce prihlasovať do 10. októbra 2018 v prípade skorej uzávierky, druhej uzávierky 17. októbra 2018,  alebo až do 26. októbra 2018, na kedy je stanovený finálny deadline. 

 

Od toho, či agentúra prácu prihlási v skorej uzávierke alebo vo finálnej, závisí aj výška poplatku za prihlásenú prácu. Agentúry, ktoré prihlasujú prácu do súťaže historicky po prvý raz, majú znížený poplatok o 50%.  Prihlásiť sa môžu nielen reklamné agentúry, ale aj agentúry, ktoré pôsobia v oblasti digital, PR, event management či v oblasti mediálnej stratégie. Nakoľko je EFFIE ocenením úspešnej spolupráce agentúra – klient, ocenenie si automaticky preberá i zadávateľ.

 

Registrácia do súťaže je jednoduchá,  prebieha online  https://www.effie.sk/prihlaska/login.

 

Súťažné kategórie a ceny

Agentúry sa budú aj tento rok uchádzať o ceny bronzovej, striebornej a zlatej EFFIE, ale tiež o ocenenie najvyššie, Grand EFFIE. Grand EFFIE porota môže i nemusí udeliť. Udelí ju v prípade, že niektorú z prác bude považovať za výnimočné reklamné dielo s mimoriadnou úrovňou efektivity.

 

Produktové kategórie

a) FMCG – potraviny a nápoje

b) FMCG ostatné /kozmetika , drogéria/

c) Healthcare

d) Tovar dlhodobej spotreby

e) Automotive

f) Finančné služby – POISŤOVNE

g) Finančné služby – BANKY – produkty a služby , iné

h) Nefinančné služby

i) Médiá

j) Kultúrny marketing

k) Telekomunikačné služby

l) WEB spoločnosti / služby

m) Dobročinný marketing (sociálne a ekologické kampane)

 

 

Špeciálne kategórie

a) David a Goliáš

b) Small Budgets 

c) Media Inovations/Events

d) Digital

 

Nominujte porotcu

 

I tento rok je tu príležitosť aj pre verejnosť, ktorá môže nominovať porotcov. Porotcovia – odborníci z oblasti marketingovej komunikácie môžu byť nominovaní do II. kola hodnotenia, kde budú okrem nich rozhodovať o oceneniach EFFIE pre rok 2018 tiež zástupcovia zadávateľov a zástupcovia reklamných agentúr. Odborníci z oblasti marketingovej komunikácie budú do poroty zvolení na základe nominácií od profesijných združení, univerzít s marketingovým zameraním, fyzických či právnických osôb. Nominovaní môžu byť aj porotcovia zo zahraničia.

 

Máte tip na porotcu?Nomináciu pošlite  na simekova@kras.sk najneskôr do 21. septembra 2018 do polnoci.Nezabudnite, že ku každej nominácii je nevyhnutné pripojiť aj životopis.  

 

EFFIE Awards Slovakia 2018 vyvrcholí vo piatok 30. novembra v nových priestoroch HUB HUB v Twin City. 

Viac informácií o súťaži,  jej pravidlách a prihlášku nájdete na www.effie.sk

Podobné príspevky