Sledujte nás

Prihlás sa do Young Lions Slovakia 2016

Novinky, Young Lions
Od dnešného dňa sú otvorené brány registrácie do súťaže mladých talentov z oblasti reklamy a marketingu Young Lions Slovakia 2016. Dvojčlenné tímy majú možnosť prihlásiť sa v dvoch súťažných kategóriách – CYBER a PRINT, a to do stredy 26. apríla 2016 do 12.00 hod. Veková hranica sa oproti minulým ročníkom posunula z 28 na 30 rokov. 
„Je to brutálna šanca pre kreatívcov dostať sa na Cannes Lions zdarma a pomerať si sily s tými najlepšími z celého sveta. Škoda len, že po viacerých úspešných ročníkoch Young Lions na Slovensku neotvárame kategóriu PR, keďže Asociácia PR agentúr Slovenska ju odmietla podporiť. Utrpia tým najmä mladé talenty z oblasti PR,“ hovorí Róbert Slovák, prezident Klubu reklamných agentúr Slovenska, ktorý je v rámci AAA reprezentantom Cannes Lions na Slovensku. 
Nájdi si svoju „dvojičku“ a prihlás sa do Young Lions Slovakia 2016.
Slovenské kolo Young Lions prebehne v dňoch 27. – 29. apríla 2016 a tímy budú mať presne 48 hodín na vypracovanie zadania.  Zadanie bude zverejnené 27. apríla o 12.00 hod.
Oficiálne budú víťazi Young Lions Slovakia vyhlásení v rámci slávnostného odovzdávania cien Zlatého Klinca 2016, najreprezentatívnejšieho eventu reklamnej branže na Slovensku, v piatok 10. júna 2016 o 20.00 hod v bratislavskom Istropolise.
Víťazi, ktorých vyberie odborná porota, budú vyslaní ako zástupcovia Slovenska do medzinárodného kola Young Lions na najvýznamnejší reklamný festival Cannes Lions do Cannes. Registráciu, ubytovanie a náklady na cestu hradí Klub reklamných agentúr Slovenska, ADC a MAFRA Slovakia, vydavateľ odborného mesačníka Stratégie – reprezentanti Cannes Lions na Slovensku, a tiež partneri súťaže – Nadácia otvorenej spoločnosti a Slovak Telekom.

Podobné príspevky