Sledujte nás

Predstavujeme kampane, ktoré uspeli na EFFIE AWARDS SLOVAKIA 2022

EFFIE, Novinky

Odovzdanie cien pre najefektívnejšiu reklamu sa uskutočnilo v pondelok 12. decembra v priestoroch HUBHUB event space v Bratislave.

Do aktuálneho ročníka súťaže sa prihlásilo 31 prác, 18 z nich vybrala porota 1. kola pod vedením Martiny Hrivnákovej, marketingovej riaditeľky VÚB a predsedkyne poroty na shortlist. Z nich napokon spolu s porotou 2. kola vybrali 5 kampaní, ktoré ocenili striebornými a bronzovými oceneniami EFFIE. 

V kategórii FMCG si bronz odniesla kampaň Super Lidl ceny od prihlasovateľov Wiktor Leo Burnett a Lidl Slovensko.

V kategórii Finančné služby porota ocenila rovnako bronzovou trofejou kampaň Budúcnosť na Slovensku od Zaraguza a Slovenskej sporiteľne.

Dobročinný marketing sa stal najúspešnejšou kategóriou, kde premenili shortlisty na kovy až dve práce. Striebro si odniesla kampaň Títo otužilci sa nemajú kde zohriať od Elite/Monday Lovers a Depaul Slovensko. Bronz získala kampań Skutočná ulica od agentúry Mannschaft a OZ Vagus.

Posledné ocenenie a druhá strieborná EFFIE tohto ročníka súťaže putuje do rúk  Istropolitana Ogilvy a SPP – Slovenský plynárenský priemysel za prácu Koncept Čistá energia v kategórii Ostatné.
 

Prehľad ocenených prác:

OCENENIE

KATEGÓRIA

KAMPAŇ

AGENTÚRA

KLIENT

BRONZ

FMCG

Super LIDL ceny

Wiktor Leo Burnett

LIDL Slovensko

 

STRIEBRO

Dobročinný marketing

Títo otužilci sa nemajú kde zohriať

Elite/Monday Lovers

Depaul Slovensko

BRONZ

Dobročinný marketing

Skutočná ulica

Mannschaft

OZ Vagus

BRONZ

Finančné služby

Budúcnosť na Slovensku

Zaraguza

Slovenská sporiteľňa

STRIEBRO

Ostatné

Koncept Čistá energia

Istropolitana Ogilvy

SPP – Slovenský plynárenský priemyselOrganizátorom a odborným garantom súťaže EFFIE AWARDS Slovakia je Klub reklamných agentúr Slovenskej republiky. Okrem národného kola je možné súťažiť ďalej vo formátoch: Effie Europe (najefektívnejšie kampane z Európy), Effie Multiregion (kampane, ktoré bežali naprieč najmenej 4 krajinami a 2 regiónmi sveta), Effie Best of the Best (kampane ocenené  zlatou / grand EFFIE z celého sveta).

Podobné príspevky