Sledujte nás

POZNÁME VÍŤAZNÉ PRÁCE YOUNG LIONS SLOVAKIA 2024: AUTORI POPUTUJÚ DO CANNES

Novinky, Young Lions

Odborná porota zasadla aj druhýkrát a zo shortlistovaných vybrala práce, ktoré ocenila bronzom, striebrom a zlatom. Víťazov sme spoznali v piatok, 19. 4. 2024 V Nu Spirit Bare. 

Máme za sebou niekoľko týždňov kreatívneho nasadenia viac ako stovky súťažných dvojíc. Od samotnej registrácie tímov mladých profesionálov do 31 rokov, cez vyhlásenie tém našimi partnermi a odovzdanie vypracovaných zadaní v priebehu 24 hodín, hodnotenie poroty až po finálový večer. 

Piatkovému vyhláseniu víťazov predchádzali verejné prezentácie, ktoré sa konali od ranných hodín. Svoje shortlistované práce, ktoré postúpili do druhého kola prezentovali súťažné dvojice v kategóriách DIGITAL, MEDIA a PR. Po verejných prezentáciách odborná porota zasadala a vybrala to najlepšie z najlepšieho.

Výsledok celého snaženia a zoznam víťazných prác si môžte pozrieť tu, alebo kompletne na webe younglions.sk.

Zlato bolo udelené v každej kategórii. A práve zlaté víťazné dvojice čaká cesta na Cannes Lions International Festival of Creativity, ktorý sa koná od 17. do 21. júna 2024. Výhercovia získavajú od organizátorov registráciu do medzinárodného kola súťaže, spiatočnú letenku, ubytovanie a festival pas.

Yong Lions Slovakia je možné realizovať vďaka podpore partnerov kategórii, ktorí sa aktívne podieľajú na financovaní nákladov súťaže.

Na ročníku 2024 sa ako partneri podieľali:

Asociácia mediálnych agentúr (AMA), Bratislava Tourist Board, Heineken Slovensko, Slovenská sporiteľňa, SPP, Telekom a Shutterstock.

Young Lions Slovakia je národným kolom prestížnej medzinárodnej súťaže Young Lions Competitions, ktorá je každoročne súčasťou medzinárodného festivalu Cannes Lions. Všetky podrobnosti o súťaži nájdete na www.younglions.sk.

Organizátorom súťaže Young Lions Slovakia je spoločnosť Ad Awards Association, s.r.o., ktorá je reprezentantom prestížneho reklamného festivalu Cannes Lions na Slovensku, Klub reklamných agentúr Slovenska, ADC Slovakia a odborný mesačník Stratégie.

Podobné príspevky