Sledujte nás

26. mája spoznáme shortlist súťaže Zlatý klinec 2011

Novinky

Do tohto ročníka sa prihlásilo spolu 28 súťažiacich zo Slovenska, s 268 súťažnými príspevkami. Súťažiť sa bude v kategóriách Print,  Outdoor a poster, TV a kinoreklama, Rádio, Interactive & online, Techniques, Mediá, Kreativita v PR, Kampaň a Televízne upútavky. Počas Zlatého klinca bude vyhlásená cena Young Lions a víťaz Roger Hatchuel Academy, ktorú organizuje Isifa Image Service, oficiálny reprezentant festivalu Cannes Lions a odborný mesačník Stratégie.
Young Lions je súťaž mladých kreatívcov do 28 rokov, ktorí pracujú v reklamnom priemysle. Víťazné dvojice majú šancu reprezentovať Slovensko na najprestížnejšom reklamnom festivale Cannes Lions 2011. Kreatívci budú mať za úlohu vytvoriť online reklamu (v kategórii CYBER) alebo PRINT (v kategórii PRINT) v časovom limite 24/48 hodín. Viac info na www.youngcreatives.com/slovakia.
Prihlásené práce bude posudzovať 21-členná porota, ktorú bude viesť predseda poroty (pozri nižšie zoznam porotcov). V prvý deň zasadnutia poroty, t. j. 26. mája 2011 bude zverejnený shortlist v jednotlivých súťažných kategóriách, ktoré postupujú do 2. kola hlasovania. Zasadnutie poroty sa končí dňa 27. mája, kedy budú vyhlásené výsledky.
Vyhlasovateľom súťaže je spoločnosť Ad Awards Association a odbornými garantmi sú Klub reklamných agentúr Slovenska (ďalej len KRAS), Art Director´s Club a mesačník Stratégie. Bližšie informácie o súťaži a Štatút sú prístupné verejnosti na www.zlatyklinec.sk, kde sa môžete oboznámiť so všetkými súťažnými prácami.
Bližšie informácie o súťaži a Štatút sú prístupné  na www.zlatyklinec.sk, kde sa po termíne uzávierky môžete oboznámiť so všetkými súťažnými prácami.

Porota Zlatý klinec 2011

Predseda poroty:
Eda Kauba  / Euro RSCG
Kmeňová porota CZ:
Miro Pomikal  / Young and Rubicam
Martin Pasecký  / Leo Burnett
Kmeňová porota SK:
Dejan Galovič  / VACULIK ADVERTISING
Boris Prexta  /  Mayer McCann Erickson
Vlado Slivka  / Istropolitana Ogilvy
Rastislav Uličný  / MUW Saatchi & Saatchi
Matúš Švirloch  / Wiktor Leo Burnett
Marika Majorová  / Gun Powder

Špecialisti:
Kategória Interactive a online:
Pavel Hacker  / Boooster.cz
Jakub  Svoboba  / Tyinternety
Kategória Media:
Rastislav  Kaňuch / Unimedia
Dana Janošová / Universal McCann
Braňo Polák / Starmedia
Alena Deščíková / Mindshare
Kategória Kreativita v PR:
Petr Volný  / PRime
Peter Fecko / Grayling Bratislava
Kategória Kampaň:
Juraj Vaculík  / VACULIK ADVERTISING
Róbert Weber / MUW Saatchi & Saatchi
František Toman / Istropolitana Ogilvy
Vladimír Lefik / Wiktor Leo Burnett

Podobné príspevky